پیام تسلیت برای عروج شهادت‌گونه صاحب امتیاز مجله راه

  • ۴ بهمن ۱۳۹۴ ۰۷:۳۹:۲۸ ب.ظ

 دفتر مطالعات جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی به مناسبت عروج شهادت‌گونه صاحب امتیاز مجله راه پیام تسلیتی صادر کرد.

 

به گزارش خبرگزاری فارس، دفتر مطالعات جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی به مناسبت عروج شهادت‌گونه صاحب امتیاز مجله راه پیام تسلیتی صادر کرد.

این پیام به شرح زیر است:

مِنَ الْمُؤْمِنِینَ رِجَالٌ صَدَقُوا مَا عَاهَدُوا اللَّهَ عَلَیْهِ فَمِنْهُم مَّن قَضَى نَحْبَهُ وَ مِنْهُم مَّن یَنتَظِرُ وَ مَا بَدَّلُوا تَبْدِیلًا

دکتر حسن نعمتی عضو هیات علمی دانشگاه تهران و صاحب امتیاز مجله فرهنگی راه پس از یک دوره طولانی بیماری دار فانی را وداع گفت و در جوار دوستان شهیدش در امام‌زاده پنج‌تن لویزان آرام گرفت.

دفتر مطالعات جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی ضمن پاسداشت خدمات و مجاهدات این رزمنده مخلص و جانباز بی‌ادعای دفاع مقدس این ضایعه را بر خانواده محزون و صبورش تسلیت می‌گوید و از خداوند متعال برای ایشان صبر جمیل و برای آن بزرگوار رحمت و غفران و رضوان مسئلت می‌نماید.

همسنگران آن مجاهدان فی سبیل الله در دفتر مطالعات جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی و مجله راه امید دارند با الگو قرار دادن پیشکسوتان جهاد و شهادت همچون او بر عهدی که با پروردگار دارند ثابت قدم بمانند. روحش شاد و یادش پر رهرو باد.

به گزارش فارس؛ نشریه راه که از آن بیش از 50 شماره منتشر شده به صاحب امتیازی حسن نعمتی و مدیرمسئولی و سردبیری وحید جلیلی است.

طراحی و اجرا: فروشگاه ساز سبدخرید